O mnie

Przemysław Antczak

Moja historia zawodowa, jako instruktora rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy zostałem zatrudniony w jednym z Warszawskich klubów kultury. Wówczas nie wiązałem swojej przyszłości z karierą instruktora. 2 lata później otworzyłem swoją działalność gospodarczą, od tej pory zajmuję się wyłącznie prowadzeniem zajęć o tematyce sportowej i rekreacyjnej. Wtedy powstał klub NakaDojo.

W 2010 roku, prezes Warszawskiego Stowarzyszenia Aikido „Aikikai” zarekomendował mnie do indywidualnego Toku Szkoleniowego PFA, przeznaczonego dla wąskiej grupy adeptów aikido. Kiedy Rada Techniczna PFA wyraziła zgodę na przyspieszenie mojego egzaminu mistrzowskiego w 2011 roku byłem już w trakcie kursu na instruktora samoobrony.

Główną częścią mojej zawodowej aktywności jest praca z dziećmi, pracowałem w wielu przedszkolach jako instruktor gimnastyki korekcyjnej, ogólnorozwojowej jak również trener sztuk walki.

Od 2007 roku jestem związany z ośrodkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Aikido Aikikai „Budojo” na Warszawskim Ursynowie. Gdzie regularnie organizuję wydarzenia i warsztaty.

W latach 2011-2018 współpracowałem z klubami kultury na Warszawskim Wawrze. Byłem pomysłodawcą Festiwal Kultury Japońskiej, który odbył się w Kwietniu 2018 roku. Zorganizowany dzięki współpracy z centralną jednostką „Wawerskim Centrum Kultury”.

© 2020: | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress