Menu Zamknij

O mnie

Przemysław Antczak

Moja historia zawodowa, jako instruktora rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy zostałem zatrudniony w jednym z Warszawskich klubów kultury. Wówczas nie wiązałem swojej przyszłości z karierą instruktora. 2 lata później otworzyłem swoją działalność gospodarczą, od tej pory zajmuję się wyłącznie prowadzeniem zajęć o tematyce sportowej i rekreacyjnej. Wtedy powstał klub NakaDojo.

W 2010 roku, prezes Polskiej Federacji Aikido zarekomendował mnie do indywidualnego Toku Szkoleniowego PFA, przeznaczonego dla wąskiej grupy adeptów aikido. Kiedy Rada Techniczna PFA wyraziła zgodę na przyspieszenie mojego egzaminu mistrzowskiego w 2011 roku, już byłem w trakcie kursu na instruktora samoobrony.

Główną częścią mojej zawodowej aktywności jest praca z dziećmi, pracowałem w wielu przedszkolach jako instruktor gimnastyki korekcyjnej, ogólnorozwojowej jak również trener sztuk walki.

Od 2007 roku jestem związany z ośrodkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Aikido Aikikai „Budojo” na Warszawskim Ursynowie. Gdzie regularnie prowadzę zajęcia, organizuję wydarzenia i warsztaty.

W latach 2011-2018 współpracowałem z klubami kultury na Warszawskim Wawrze. Byłem pomysłodawcą Festiwal Kultury Japońskiej, który odbył się w Kwietniu 2018 roku. Zorganizowany dzięki współpracy z centralną jednostką „Wawerskim Centrum Kultury”.